A A A

 

předprodej vstupenek na tel. čísle: 723872010, email: kinomir.opava@seznam.cz

nebo v pokladně kina vždy 1 hod. před začátkem každého představení


 


středa  18. 12.

18:00 hod.

životopisné, sportovní drama USA 152 min.

LE MANS 66


Carroll Shelby  je velmi vynalézavý konstruktér. Spolupracuje s týmem, do nějž patří i vynikající zkušební jezdec a britský šampión Ken Miles, ten je nejen špičkovým závodníkem, ale je také nesnesitelně arogantní a naprosto neschopný jakéhokoliv kompromisu. A právě tento tým automobilových šílenců si najme Henry Ford II, aby pro jeho automobilku navrhli a postavili dokonalé závodní auto. Ford se totiž rozhodně, že se pomstí Enzo Ferrarimu. Vozy stáje Ferrari vítězí na okruhu v Le Mans nepřetržitě od roku 1960 až do roku 1965. Shelby, Miles a jejich malý tým jsou odhodláni tomu učinit s pomocí vozu Ford GT40 rázný konec. Proti nim stojí neporazitelné Ferrari, fyzické zákony i jejich vlastní osobní démoni.

Režie: James Mangold

Hrají: Matt Damon, Christian Bale, Jon Bernthal, ad.

www.csfd.cz

Vstupné: 130,-pátek 27. 12.

18:00 hod.

romantická komedie ČR, Slovensko 90min.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

 

Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a nějaké překvapení. Vedle romantiky a zábavy přinese česko-slovenská komedie do kin i výjimečné herecké obsazení.

Režie:Jakub Kroner

Hrají:Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Ján Koleník, Petr Vaněk, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Gabriela Marcinková nebo Anna Kadeřávková

www.csfd.cz